Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü'nden Bahar Konferansları

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü tarafından Bahar Dönemi Etkinlikleri ''Bahar Konferansları'' kapsamında ''Hayatımızdaki Kitaplar, Kitaplardaki Hayatlar'' konulu konferans düzenlenecek. 

Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü bünyesinde online (çevrimiçi) olarak 18 Mart 2021 Perşembe günü saat 15:00'da yapılacak programa Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Fatih Erdoğan konuşmacı olarak katılacak.

Konferans, Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Işıl İlknur Sert'in moderatörlüğünde gerçekleşecek. 

Zoom platformu üzerinden ve Edebiyat Fakültesi Youtube kanalından canlı yayınlanacak program, herkese açık olacak ve isteyenler aşağıdaki youtube linki üzerinden canlı yayını takip edebilecek.


Konferanslar dizisi ''Geçmişten Geleceğe Arşivcilik Eğitimi'' konusu ile 25 Mart Perşembe saat 15:00'da devam edecek. Prof. Dr. Mehmet İpşirli ve Tülin Aren'in konuşmacı olarak katılacağı programın moderatörlüğünü ise Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Niyazi Çiçek yapacak. 

''KKTC'de Kütüphane Hizmetleri'' konulu konferans 1 Nisan 2021 saat 15:00'da düzenlenecek. Mavişe Pınar Uysal'ın konuşmacı olarak katılacağı programın moderatörlüğü Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Işıl İlknur Sert tarafından gerçekleştirilecek. 

''Bilgi ve Belge Yönetiminde Girişimcilik'' konusunun ele alınacağı program ile konferanslar dizisi 8 Nisan 2021 saat 15:00'da Prof. Dr. Niyazi Çiçek'in moderatörlüğünde devam edecek. Programa, Selçuk Yetim ve Engin Tarhan konuşmacı olarak katılacak. 

Programlar, zoom platformu üzerinden Edebiyat Fakültesi Youtube Kanalı'ndan canlı yayınlanacak ve herkese açık olacak.